Гарний та міцний новорічний подарунковий пакет
Матеріал: щільний папір 200 г/м2. глянцевий
Дно: подвійне.
Ручки: мотузка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Материал | Картон |
| Особенности | С рисунком, С ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴



