

Кисточка для нанесения тональной основы Триумф COSMETICS Home Professional HBF-02
- В наличии
- Код: HBF-02
200 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пензлик для тональної основи та кремових текстур
Пензлик невеликий, у вигляді бочечки з ідеальним зрізом, з щільно набитим ворсом. Для нанесення тональної основи. Підходить як для новачків, так і для тих, хто звик створювати ідеальний макіяж. Пензлик синтетичний, неймовірно м'який, тому не травмує шкіру, в тому числі і на чутливих ділянках під очима.
Незважаючи на доступну ціну виглядає розкішно. Набирає оптимальну кількість тонального засобу, рівномірно розподіляє його, не залишаючи прогалин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TRIUMF |
| Страна производитель | Польша |
| Тип кисти | Кисть для тональной основы |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | пластмасса |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 20 мм |
| Длина ворса | 20 мм |
| Длина рукоятки | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴



