Спонжик для макияжа для тонального крема beautyblender Капля
- В наличии
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перед використанням змочіть спонж водою, він має бути злегка вологим для хорошої розтушовки тонального крему. Використовуйте круглу частину для нанесення тону на основні ділянки - лоб, вилиці і підборіддя, а загострений бік - для нанесення тону навколо носа, губ і повік. Догляд: щоб очистити спонжик використовуйте спеціальні засоби, гель або пінку для вмивання, підсушіть рушником чи серветкою та дайте висохнути. Зберігайте спонжі у спеціальних контейнерах.
Каплеподібна форма beautyblender робить його використання дуже простим, дозволяючи повторити всі контури обличчя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Спонж латексный |
| Форма | Каплевидная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 50 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Материал | Латекс |
| Количество | 4 шт. |
| Комплектация кисточками | Спонж |
| Тип кисти | Аппликатор |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴



