

Сумка багет женская бежевая с регулируемой ручкою 30х20х7см на плечо
- В наличии
- Код: 9633
590 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка багет жіноча бежева з ручкою яка регулюється 30х20х7 см на плече
Сумка має основне одне відділення. Є два кишені в середені та перегородка. Приємний бежевий кольор підійде до будь -яких речей. Сумка середнього розміру, містка. Має ще довгий ремінець, який дає можливість носити сумку на плече і через плече. Ручка на плече регулюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Экокожа |
| Цвет | Бежевый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пакетик |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴



