Сумка жіноча бежева нюд крос-боді 26*30*13
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний нейтральний нюдовий пастельний кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має ремінець через плече. Основне відділення закрито однією застібкою-блискавкою, всередині кишені для телефону і документів. Крім того,є кишеня ззаду моделі. Ще дві кишені на блискавці по бокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






