



Сумка жіноча світло - сіра крос - боді, клатч 22*23*11 с двумя ручками
- Готово до відправки
450 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель цікавої моделі сумки, тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний світло - сірий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має ремінець через плече та ручку. Основне одне відділення затягується шнурком ( як на рюкзаку) всередині є кишеня. Сумка має вигляд мішечка, який поставили в кошик. М'яка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



