Сумка жіноча крос- боді зелена 26*20*9 клатч
Якщо ви любитель класики ,тоді ця модель сумки якраз для вас. Сумка має приємний насичений темно - зелений кольор.Цепок, який відстібається.
Сумка має ремінець через плече. Основне одне відділення з застібкою-блискавкою, всередині кишені для телефону і документів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴








