Сумка шопер жіноча тканинна в клітинку синьо-біла 44*29*15
- Готово до відправки
350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка шопер жіноча тканинна в клітинку синьо-біла 44*29*15
Сумка зручна, м'яка, приємна на дотик. Має підкладку, дві внутрішні кішені. Застібка - магнит. Тканина - типа "мішковина" .Ручки екокожа сині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина ручок | 69 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








