Сумка жіноча бордова з двома ручками 27*26*12 Чернівці
- Готово до відправки
720 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча бордова з двома ручками 27*26*12 Чернівці
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний бордовий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має основне відділення на блискавці, та ще два відділення на магнитах.Основне відділення має всередині 2 кишені для телефону і документів. Відділення на магнітах теж мають кишені. Має ручку і ремень, які відстібаються..Можна носити не тільки в руках, а і на плечі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення під клапаном, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴









