Сумка жіноча класична з двома ручками чорна 35*26*13 зі вставкою під крокодила
- Готово до відправки
820 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча класична з двома ручками чорна 35*26*13 зі вставкою під крокодила
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорниий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має основне відділення з перегородкою. Закривається однією застібкою-блискавкою, всередині 2 кишені для телефону і документів. Сумка підходить для формату А 4. Має дві ручки.Можна носити не тільки в руках, а і на плечі. Має вставки під крокодила, які роблать її елегантною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 38 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴








