

Сумка дорожня велика фиолетова текстильна якісна 57*34*23 см
- В наявності
- Код: 8091-3
750 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня велика червона,фіолетова,сіра текстильна якісна 57*34*23 см
Сумку можна носити двома способами: на довгому ремені на плечі або просто тримати за міцну ручку зверху. Це чудове рішення для коротких поїздок, йоги, спортивних або інших занять, де потрібно мати з собою багато речей
Сумка має одне основне відділення, маленьку кішеню в середені, та велику кішеню зовні під змійкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



