


Сумка женска класична чорна з сіро- бордовою вставкою з двума ручками 28х22х12 см синя- чорна- бордова
- В наявності
790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорниий кольор підійде до будь-яких речей. Бордова та сіра вставка робить її більш елегантною
Сумка має основне відділення з перегородкою. Закривається однією застібкою-блискавкою, всередині 2 кишені для телефону і документів. Має дві ручки.Можна носити не тільки в руках, а і на плечі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 38 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синя- чорна- бордова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



