Пензлик для нанесення тіней Triumph Тріумф EB01 100 No2
- В наявності
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для нанесення тіней Triumph EB01
Кисть призначена для змішування і розтушовування тіней, має полукруглу форму. Важливо пам'ятати, що за всім потрібен догляд, кисті не виняток. Балуйте ваших незамінних помічників періодичної чищенням і вони ніколи не доставлять клопоту з Вашою шкірою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ворсу | 70 мм |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 100 No2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



