Пензлик для брів скошений Triumph Тріумф EB03
- В наявності
- Код: EB01
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
.Тонкий пензель, з одним гострим кінцем і скошеним ворсом
*Акуратне нанесення всіх видів косметичних засобів для брів
*Ідеальне фарбування
*Матиал: синтетичний ворс за властивостями наближений до натурального, ручка-пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина ворсу | 50 мм |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Колір | Чорний |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



