Гарний та міцний новорічний подарунковий пакет
Матеріал: щільний папір 200 г/м2. глянцевий
Дно: подвійне.
Ручки: мотузка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



