Пакет подарунковий паперовий Новорічний 17х11х5 см набір 3 штуки
- В наявності
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний та міцний новорічний подарунковий пакет
Матеріал: щільний папір 200 г/м2. глянцевий
Дно: подвійне.
Ручки: мотузка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



