Пакет подарунковий паперовий Новорічний 23х18х10 см набір 3 штуки
- В наявності
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний та міцний новорічний подарунковий пакет
Матеріал: щільний папір 200 г/м2. глянцевий
Дно: подвійне.
Ручки: мотузка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З малюнком, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



