

Пензлик для нанесення тональної основи Тріумф COSMETICS Home Professional HBF-02
- В наявності
- Код: HBF-02
200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для тональної основи та кремових текстур
Пензлик невеликий, у вигляді бочечки з ідеальним зрізом, з щільно набитим ворсом. Для нанесення тональної основи. Підходить як для новачків, так і для тих, хто звик створювати ідеальний макіяж. Пензлик синтетичний, неймовірно м'який, тому не травмує шкіру, в тому числі і на чутливих ділянках під очима.
Незважаючи на доступну ціну виглядає розкішно. Набирає оптимальну кількість тонального засобу, рівномірно розподіляє його, не залишаючи прогалин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRIUMF |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



