Пензлик для нанесення та розтушовування пудри рум'ян Triumph Тріумф BP02
- В наявності
- Код: BP02
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
*Кість із заокругленим ворсом, плоскіша
*М'який ворс для пом'якшення колірних переходів і розтушовування меж
*Призначена для точного нанесення рум'ян
*Матеріал ворсу синтетика, ручка-пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пензля | Пензель для контурінга |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
| Довжина ворсу | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



