Пензлик для нанесення та розтушовування тіней Triumph Тріумф HB-05
- В наявності
- Код: HB-01
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей пензель створений для розтушовування тіней, робить плавні переходи між кольорами. Має м'які волокна середнього розміру, які закруглюються до кінця у формі купола.
Матеріал: Високоякісна триколірна синтетика (приближена до якості натурального ворсу)
Індивідуальне паковання — футляр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 7 мм |
| Довжина ворсу | 7 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пензля | пензель для тіней плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



