Спонжик для макіяжу beautyblender для тонального крему Крапля
- В наявності
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед використанням змочіть спонж водою, він має бути злегка вологим для хорошої розтушовки тонального крему. Використовуйте круглу частину для нанесення тону на основні ділянки - лоб, вилиці і підборіддя, а загострений бік - для нанесення тону навколо носа, губ і повік. Догляд: щоб очистити спонжик використовуйте спеціальні засоби, гель або пінку для вмивання, підсушіть рушником чи серветкою та дайте висохнути. Зберігайте спонжі у спеціальних контейнерах.
Каплеподібна форма beautyblender робить його використання дуже простим, дозволяючи повторити всі контури обличчя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спонж латексний |
| Форма | Краплеподібна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Кількість | 4 шт. |
| Комплектація пензликами | Спонж |
| Тип пензля | Аплікатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



