


Сумка жіноча класична з двома ручками бежева Lady Fytyre 27х22х12 см з чорною обробкою
- Готово до відправки
- Код: 6169
790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний бежевий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має основне відділення з перегородкою. Закривається однією застібкою-блискавкою, всередині 2 кишені для телефону і документів. Має дві ручки.Можна носити не тільки в руках, а і на плечі. Має черну обробку , яка робить її елегантною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 42 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



