


Сумка жіноча класична з двома ручками чорна 35х25х12 см з двума кишенями зпереду
- Готово до відправки
- Код: 5544
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорниий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має два основних відділення на змійці, всередині 2 кишені для телефону і документів. Сумка підходить для формату А 4. Має дві ручки.Можна носити не тільки в руках, а і на плечі. Має вставки під крокодила, які роблать її елегантною
Має дві кішенькі з переду , що прикрашає сумку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 55 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



