



Сумка- мішок жіноча велика коричнева м'яка на плече 38х27х12 см з зажимами
- В наявності
- Код: 38177
780 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель сумки - мішок тоді ця модель сумки якраз для вас. Коричневий кольор підійде до будь-яких речей. Сумка містка.
Сумка має м'яку приємну ручку на плече. Основне одне відділення закриваються змійкою, всередині кишені для телефону і документів. Дуже м1яка та приэмна на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



