



Сумка жіноча через плече на плече крос-боді з клапаном 27х23х8 см з ручкою чорна Чернівці
- Готово до відправки
- Код: 2323
750 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорний кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має два ремінеця через плече та на плече, які відстібаються. Має одне основне відділення, закривається на змійку та клапан на магніті. Має одну внутрішню кішеню.Зроблена з якісної плотної екокожі в Чернівцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



