

Сумка багет жіноча бежева з ручкою яка регулюється 30х20х7 см на плече
- В наявності
- Код: 9633
590 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка багет жіноча бежева з ручкою яка регулюється 30х20х7 см на плече
Сумка має основне одне відділення. Є два кишені в середені та перегородка. Приємний бежевий кольор підійде до будь -яких речей. Сумка середнього розміру, містка. Має ще довгий ремінець, який дає можливість носити сумку на плече і через плече. Ручка на плече регулюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



