

Сумка дорожня велика чорна спортивна прямокутна текстильна через плече Wallaby 55х33х25 см
- В наявності
- Код: 3050
790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня велика чорна прямокутна текстильна через плече
Сумку можна носити двома способами: на довгому ремені на плечі або просто тримати за міцну ручку зверху. Це чудове рішення для поїздок, або інших занять, де потрібно мати з собою багато речей
Сумка має одне основне відділення, маленьку кішеню в середені, та велику кішеню зовні під змійкою.
Має два бокових відділення на змійці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



