Сумку можна носити двома способами: на довгому ремені на плечі або просто тримати за міцну ручку зверху. Це чудове рішення для коротких поїздок, йоги, спортивних або інших занять, де потрібно мати з собою багато речей
Сумка має одне основне відділення, маленьку кішеню в середені, та велику кішеню зовні під змійкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




