


Сумка дорожня велика легка текстильна Sunwin Royal 58х35х25 см чорно- синя
- Готово до відправки
- Код: 4079
680 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня велика легка текстильна через плече синя
Сумку можна носити двома способами: на довгому ремені на плечі або просто тримати за міцну ручку зверху. Це чудове рішення для коротких поїздок, йоги, спортивних або інших занять, де потрібно мати з собою багато речей
Сумка має одне основне відділення, маленьку кішеню в середені, та велику кішеню зовні під змійкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunwin Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



