


Сумка жіноча чорна через плече крос-боді клатч 25х17х9 см з різнокольоровими намистинами
- В наявності
- Код: 7878
450 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка женская черная на плечо кросс-боди клатч
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний черный кольор підійде до будь-яких речей. Сумочка прикрашена різнокольоровими намистинами
Сумка має ремінець через плече. Одне основне відділення закрито однією застібкою-блискавкою, та клапаном на поворотній застібці всередині по центру кишені для телефону і документів. Є кишеня під змійкою позаду сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



