



Сумка жіноча мішок м'яка велика 37х33х12 см світло- сіра на плече
- Готово до відправки
- Код: 95001
850 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель цікавої моделі сумки, тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний сірий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має два окпемих відділа, кишені ззаду та по боках. Має дві довгі ручки. Містка, можна носити як в руках так і на плечі. М'яка, якісна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



