


Сумка-рюкзак мішок м'яка велика 38х31х12 см чорна
- Готово до відправки
- Код: 91722
870 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель цікавої моделі сумки, тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорний кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має одне відділення основне та перегородку, кишені ззаду та з переду. Сумку можна носити як рюкзак, і як сумку. Містка. М'яка, якісна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



