


Сумка- мішок жіноча м'яка на плече 31х22х12 Чорна 8331
- В наявності
- Код: 8331
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка- мішок жіноча м'яка
Якщо ви любитель сумки - мішок тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорний кольор підійде до будь-яких речей. Сумка містка.
Сумка має м'яку приємну ручку на плече. Основне одне відділення закриваються змійкою, всередині кишені для телефону і документів. Крім того,є дві кишені по боках
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



