
Сумка для ручної поклажі дорожня Willowy 47х30 см чорна
- Готово до відправки
- Код: 17486
550 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональний аксесуар, створений спеціально для активних людей, які займаються спортом або ведуть активний спосіб життя. Поєднує в собі стильний дизайн і практичність, що робить її зручною для використання в спортзалі, на тренуваннях або для подорожей. Відповідає вимогам щодо розмірів та ваги, для перевезення в салоні літака під час подорожі. Має зручні ручки для комфортного перенесення та регульований ремень на плече. Виготовлена з полістеру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willowy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



