

Сумка жіноча мішок м'яка 33х24х11см молочна на плече
- Готово до відправки
- Код: 9085
650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любитель цікавої моделі сумки, тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний молочний кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має одне основне відділення, внутрішю кишеню на блискавці. Містка, можна носити як в руках так і на плечі. М'яка, якісна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



