Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Приємний сірий кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має одне основне відділення з перегородкою. .Має дві ручки. та довгу ручку.Можна носити не тільки в руках, а і на плечі. Окремі кішені зовні та в середені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 45 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴






