Якщо ви любитель цікавої моделі сумки, тоді ця модель сумки якраз для вас. Чорний кольор підійде до будь-яких речей.
Сумка має ремінець через плече . Основні два відділення на змійці. всередині є кишеня. Зовні теж є кішені. Сумка - м'яка на дотик, " варьонка" Сумка - маленький мішок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴





