


Гаманець жіночий великий органайзер на блискавці Saralyn 20х10 см червоний
- В наявності
- Код: С-40189
380 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець із круговою блискавкою.
Усередині відсіки під кредитні картки, візитки, дисконти. Потайна кишеня на блискавці. Відділення під банківські номінали. Поміщається паспорт старого зразка, телефон. Місткий яскравий аксесуар на кожен день.
Є пензельна петля.
Матеріал екошкіри зернистої фактури. Якісна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saralyn |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



