


Сумка жіноча через плече крос-боді клатч 25х17х8 см з клапаном бежева
- В наявності
- Код: 3367
620 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча чорна на плече крос-боді клатч
Якщо ви любитель класики тоді ця модель сумки якраз для вас. Сумка має ремінець через плече. Основні два відділення закрито застібкою-блискавкою, всередині по центру кишені для телефону і документів. Крім того,є кишеня ззаду моделі.Сумка крім змійки сумка закривається клапаном на магніті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



